Template:PersonCall: Difference between revisions

From Buddha-Nature
((by SublimeText.Mediawiker))
((by SublimeText.Mediawiker))
Line 30: Line 30:
| Modern  
| Modern  
|  
|  
| <small class="grey-color pl-3">({{#if: {{#external_value: yearbirth }}  
| <small class="grey-color pl-3">{{#if: {{#external_value: yearbirth }}  
| {{#if: {{#external_value: yeardeath }}  
| {{#if: {{#external_value: yeardeath }}  
|{{#external_value: yearbirth }} - {{#external_value: yeardeath }}
|({{#external_value: yearbirth }} - {{#external_value: yeardeath }})
|&nbsp;b. {{#external_value: yearbirth }} -
|(b. {{#external_value: yearbirth }} - )
}}
}}
|{{#if: {{#external_value: yeardeath }}  
|{{#if: {{#external_value: yeardeath }}  
|- d. {{#external_value: yeardeath }}
|( - d. {{#external_value: yeardeath }})
|
|
}}{{#if: {{#external_value: bornin }}{{#external_value: TibDateAnimal }}{{#external_value: DatesNotes }}  
}}{{#if: {{#external_value: bornin }}{{#external_value: TibDateAnimal }}{{#external_value: DatesNotes }}  

Revision as of 13:13, 18 September 2019